Průvod Modré berušky k zakončení kampaně 29. 4. 2015

Fm3_perfectphoto.cz_2015-05-05_18-15-42

U příležitosti zakončení 2. ročníku celorepublikové dubnové kampaně zrealizovala Modrá beruška a její přátelé událost  - BRNO zakončuje kampaň "Česko svítí modře". Kampaň, kterou skvěle koordinovala platforma Naděje pro Autismus se tak i město BRNO připojilo nasvícením fontány před Janáčkovým divadlem. Rádi jsme sdíleli myšlenku, která usiluje o větším povědomí veřejnosti k problematice autismu a mohli jsme se tak připojit k řadě měst, škol, skupin i jednotlivců. 

Událost proběhla formou průvodu Modré berušky a všech, kteří měli zájem a čas se k nám připojit, a to večer 29. 4. 2015. Sešli jsme se kolem osmé hodiny večerní před Mahenovým divadlem a prošli se ve společnosti Modré berušky třepotající se na našich vlajkách od Malinovského náměstí k fontáně Janáčkova divadla. Podpořit nás přišel i sám náměstek primátora Mgr. Martin Ander, který byl jedním z těch, kdo zařídil nádherné modré nasvícení Janáčkovy fontány. Kromě fontány v Brně při této příležitosti svítila modře i přední část Mahenova divadla a obelisk v Denisových sadech.  

Opětovně touto cestou děkujeme Magistrátu města Brna za podporu a realizaci akce - Mgr. Martin Ander, Mgr. Ivana Draholová, Veřejná zeleň města Brna - paní Marie Slavíková. A zároveň chceme poděkovat všem, kdo jste přišli a uzavřeli s námi tímto hezkým způsobem celou modrou kampaň. Děkujeme!

Tým Modré berušky 

Maria Kokešová | 04. 05. 2015


zpět na kategorii Galerie - Akce

Diskuze