BRNO - Tradiční ples - Valentýnská edice

Xindl

Letošní ročník Tradičního plesu se přímo nese ve valentýnském duchu a jako v minulých letech je organizátorem taneční škola Dynamic. Produkce si pro návštěvníky připravila opravdu bohatý program na dvou parketech, ve kterém si podle jejich slov každý přijde na své. V průběhu večera zazpívá například Český slavík 2014, Xindl X. K tanci i poslechu pak zahraje orchestr Night and Day band nebo DJ Darwyr.

Program: http://www.tradicniples.cz/o-akci/program

Ples organizuje taneční škola, která je na poli společenských akcí velmi zkušená. Chybět tak nebude řada profesionálních vystoupení od salsy a latinskoamerických tanců přes standard až po čardáš. Ten se navíc po půlnoci budete moct sami naučit. Jestliže vás ale vlnění do rytmu příliš nezaujalo a raději byste si z plesu místo pohybové průpravy odnesli něco na památku, můžete se těšit na bohatou tombolu.

30 % výtěžku poputuje k neziskové organizaci Modrá beruška.

Pokud milujete zábavu, tanec a chcete si Valentýn se svou polovičku opravdu užít, neváhejte, nahoďte se do gala a vyrazte do Bobycentra na Tradiční ples v Brně. Vstupenky v hodontě 550 a 650 Kč jsou již v prodeji.

Děkujeme Bc. Adamu Šedovi za podporu Modré berušky.

Eva Honková | 19. 01. 2015

zpět na kategorii Galerie - Akce

Diskuze