You Dream We Run BRNO Lužánky 26. - 27.září 2014

Imgres

Přátelé Modré berušky,

dovolte, abychom Vás informovali o akci, kterou pořádá Krajské vojenské velitelství (KVV) ve spolupráci s Modrou beruškou - komunitní centrum rodičů  a dětí s poruchou autistického spektra a PROAUT, občanské sdružení pro podporu osob s autismem.

Pod záštitou primátora statutárního města Brna Bc.Romana Onderky, MBA a člena rady Jihomoravkého kraje Mgr. Jiřího Jandy.

Jedná se o 2. ročník charitativní akce YOU DREAM WE RUN  BRNO 2014 ( běžíme pro tvůj sen ), která se bude konat ve dnech  26. - 27.9.2014 od 16h v Lužáneckém parku (celá 24 hodinová charitativní akce vychází z belgického originálu). Primátor města Brna nám osobně charitativní akci odstartuje.

Během této akce budou libovolní účastníci běhat předem daný úsek dráhy (600m) a předávat si štafetu, přičemž půjde o nepřetržitý pohyb. Nemusí se jednat jen o běh, ale například o chůzi, jízdu s kočárkem nebo na koloběžce. Účastníci běhu si jako vzpomínku na svůj výkon budou moci zakoupit tričko s logem akce. Výtěžek z prodeje triček bude určen na splnění snu pěti dětem s poruchou autistického spektra.

Děti, pro které společně splníme jejich sny vylosuje 1. září Mgr. Marek Šlapal - radní JMK v budově Jihomoravského kraje. Na správné losování dohlédne také plukovník KVV Ing. Luděk Lacina, radní Mgr. Jiří Janda a Eva Honková - předsedkyně Modré berušky.

Akce bude součástí 20. ročníku  Brno - zdravé město a  bude s ní spojen kulturní program s občerstvením. Již nyní můžeme prozradit vystoupení Městského divadla Brno - Petra Gazdíka, Ivany Vaňkové, Johanky Gazdíkové a Aleny Antalové. Dále Vendulu Příhodovou - 2.místo Hlas 2014, komika a kouzelníka Richarda Nedvěda, Jiřího Daniela s Michaelou Baladouvou, Jakuba Nesnídala, Pavla Helana a další.

Charitativního běhu se může zúčastnit neomezený počet přihlášených družstev s libovolným počtem členů. Zázemí pro všechny týmy bude zajištěno. Více info:http://www.youdreamwerun.cz. Týmy můžete přihlásit na: ydwrbrno@seznam.cz.

Přijď si zaběhat, pobavit se a společně s námi splnit dětské sny.

Za organizační tým YOU DREAM WE RUN BRNO 2014

Roman Jančiar, Miroslav Klíč, Eva Honková, Šárka Souchopová, Pavel Boldiš, Klára Geislerová a Michaela Kašíková

Více info o již problěhlé akci You Dream We Run BLANSKO 2014 http://blanensky.denik.cz/zpravy_region/ubehli-2-652-kilometru-aby-mladikovi-splnili-jeho-sen-20140615.html

 

Eva Honková | 10. 06. 2014


zpět na kategorii Galerie - Akce

Diskuze